SK SIGMA OLOMOUC - FK DUKLA PRAHA 2:1(1:1)

Tonda Koutný | 13.05.2012

Na včerejší utkání cestovalo z Prahy 12 fans a navíc přišlo a přijelo do kotle asi 8 moraváků, včetně Davida, Šueho a Tomašty. Když jsme se mikrobusem blížili k Olomouci, začalo pršet, když jsme odjížděli, svítilo nám do očí slunce. Fotbal se včera hrál útočný, stejně jako Sigma, mohla vyhrát Dukla. Divný první gól do sítě Tomáše Kučery padl už ve 3.min. Dukla do půle vyrovnala a ve 2.poločase měl životní šanci Pepa Marek. Jeho střela po úniku z pravé strany šla podél gólmana i pravé tyče. Nedali jsme, dostali jsme. Za nepříznivého stavu 2:1 dvakrát měli naši hráči proti sobě pouze brankáře a nedali. V závěru se přesunul na hrot útoku Honza Vorel a když na hranici pokutového území ťukl míč do vyložené šance jednomu z útočníků, asistent odmával poněkolikáté problematický ofsajd. Tohoto rozhodčího si oblíbil zejména Šue, který ho celý zápas častoval výroky, známými spíše ze zdravovědy, V samotném závěru ještě Tomáš Kučera chytil vyloženou šanci domácích a za chvilku byl konec. Naši hráči nám přišli zatleskat a i přes nepříjemné mříže a pletivo si s námi plácli. Zatleskat nám přišli i oba trenéři a Luboš Kozel se nám i poklonil. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Jan Vorel za dobrou práci vzadu i vpředu. Nejlepším fanouškem pak Roman Herschel Lavička, který cestoval na Hanou po trase Louny, Praha, Olomouc, a po prvním problematickém gólu domácích šel vytýkat asistentovi chybu téměř z očí do očí. S hráči se před letní přestávkou sejdeme ještě ve středu na Julisce, kde jim poděkujeme za fantastické konečné umístění v lize a předáme jim tradiční bublinky.