FK DUKLA PRAHA - FC BANÍK OSTRAVA 2:0 (1:0)

Tonda Koutný | 17.09.2017

Na ligu jsem s třemi taškami dorazil z letiště Václava Havla na poslední chvíli, ale nástup obou týmů na zelený pažit mně neutekl. Dukla začala, jak už bývá na Julisce skoro tradicí, dobře, a v úvodu zápasu se ujala vedení 1:0. Druhý gól mohl brzy následovat, ale Zizu ze tří metrů neuvěřitelně netrefil branku s bezmocným gólmanem na brankové čáře. Dukla by pak za normálních okolností mohla dát Baníku bůra a fanoušky navnadit pěknou kombinační hrou. Jenže opak byl pravdou. Baník převzal iniciativu, byl rychlejší, přesnější a méně kazil. Jak poznamenal Peco: Je to čekání na gól (v naší síti). Naštěstí se tak nestalo, Ostrava měla za celý zápas minimum šancí. A Honza Holenda přidal dvacet minut před koncem druhý gól. Při děkovačce jsem mu pak řekl, že roste pro reprezentaci. A proč ne, když ta nedává góly. Brzy z ní vypadne Krmenčík a pro Johnnyho tam bude určitě místo.
Páteční termín a zklamání z porážky ve vyhraném utkání v Jihlavě se podepsalo na počtu fanoušků v kotli. Z těch, co trpěli na Vysočině, chyběl ale málokdo. V pátek nepřijeli hlavně přespolní a tak nás v sektoru bylo kolem třiceti.
Teď čeká fandy a hráče Dukly perný anglický týden, zvláště proto, že v Domažlicích a Olomouci se nám nedaří. Chtělo by to alespoň jednu výhru, když to jinak nepůjde. Já bych dal přednost třem bodům z Olomouce !

Přidat nový příspěvek