Re: FK DUKLA PRAHA - FC VYSOČINA JIHLAVA 1:3 (0:2)

PIPPO 99 | 11.03.2018

Dlouho jsem tady nebyl,ale komentář po zápase s Jihlavou mě od Tondy hodně zajímal.Já bych řekl,že se to sere ze všech stran,v Kolumbii by každý hráč vycházející ze šatny dostal kulku do palice,jinde by to odnesla auta hráčů a nebo moderní autobus a nebo by se to řešilo jako v sobotním podvečeru u Kladivářů a nebo tak,jako ve večerním černošském Lille!Vůbec nerozumím tomu,že máme v kádru hráče,co berou přes 200 na ruku,ale tohle skončí pokud se sestoupí a žádné smlouvy už nebudou,protože NAŠE DUKLA půjde do čfl a nejspíš zamává i Julisce,která je armády a tak drahý nájem se neutáhne.Další část diváci,proč kurwa nechodí?Odpovím za sebe TOHLE NENI DUKLA,ktera je poskládaná ze sparťanských vyslouzilcu,černochů,jugoslávců nebo co to je za verbeš.Já chodil celou sezonu s občasnou změnou na tyto DUKLACKE BORCE Kostelník-Kopča,Suchopárek,Hucko,Bažant-Hapal,Látal,Foldyna,Jirka Němec-Korejčík,Luhovy a to byla parada!Nás v lize nikdo nechce a taky to tak dopadne,máme 1 bod a 2 vstřelené góly na jaře,to je myslím na slušné poblití...

Přidat nový příspěvek